Winnice na XII Wystawie Win Hiszpańskich

Na XII Wystawie Win Hiszpańskich będzie okazja do spróbowania win z następujących hiszpańskich winnic:

Bodega Marañones | Madrid | www.bodegamaranones.com (The Spanish Wine Collection)
Bodega Sommos | Somontano | www.bodegasommos.com (Bodegas Ibéricas)
Bodegas Alvia | La Rioja | www.bodegasalvia.com
Bodegas Amezola de la Mora | La Rioja | www.bodegasamezola.net
Bodegas Bleda | Murcia | www.bodegasbleda.es
Bodegas Corral | La Rioja | www.donjacobo.es
Bodegas Crin Roja | Castilla | www.crinroja.es (Citywine)
Bodegas Esteban Martín |Cariñena | www.estebanmartin.com
Bodegas Gómez & Rial | Rías Baixas | www.gomezrial.es (The Spanish Wine Collection)
Bodegas Hermanos Peciña | La Rioja | ww.bodegashermanospecina.com (Vinissimo)
Bodegas Hijos de Alberto Gutiérrez | Valladolid | ww.dealberto.com
Bodegas Lambuena | Ribera del Duero | www.bodegaslambuena.com (Vinissimo)
Bodegas Mauro | Tierra de Castilla y León | www.bodegasmauro.com (Vinissimo)
Bodegas Mocén | Rueda | www.bodegasmocen.es
Bodegas Oran | Ribera del Guadiana, Extremadura | ww.bodegasoran.com (Coto Pelayo)
Bdgs Pasiego | Utiel Requena | www.bodegaspasiego.com (The Spanish Wine Collection)
Bodegas Ramírez de La Piscina | La Rioja | www.ramirezdelapiscina.com (Bodegas Ibéricas)
Bodegas Romero de Ávila Salcedo | La Mancha | www.bras1960.es
Bodegas Santa Cruz | Almansa | www.bodegasantacruz.com
Bodegas Tábula | Ribera del Duero, Rueda | www.bodegastabula.es (Al Fancy Tastes)
Bodegas Valenciso | La Rioja | www.valenciso.com
Bodegas Vega del Castillo | Navarra | www.vegadelcastillo.com (Bodegas Ibéricas)
Bodegas Viyuela | Ribera del Duero | www.bodegasviyuela.com (Coto Pelayo)
Bodegas Yuntero |  La Mancha | www.yuntero.com
Bodegas Yuste | Jerez | www.bodegasyuste.com (Coto Pelayo)
Celler Bernaví | Terra Alta | www.bernavi.com (The Spanish Wine Collection)
Cellers Unió | Priorat, Montsant, Terra Alta | www.cellersunio.com
Codorniú | Cava | www.codorniu.com
Convinca | Cariñena |  www.covinca.es
El Regajal | Madrid | www.elregajal.es (The Spanish Wine Collection)
Encomienda de Cervera | Tierra de Castilla | www.encomiendadecervera.com
Ferrer Family Wines | Rías Baixas, Rueda, Rioja, Penedés | www.freixenet.es
Finca Collado Alicante www.fincacollado.com (The Spanish Wine Collection)
Finca San Blas |Utiel-Requena | www.fincasanblas.com (The Spanish Wine Collection)
Foobespain | La Mancha |  www.foobespain.com
Francois Lurton | Toro, Rueda | www.francoislurton.com
LaFou Celler | Terra Alta | www.lafou.es (Citywine)
Matarredonda | Toro | www.matarredonda.es (Coto Pelayo)
Menade | Rueda |  www.menade.es
Miguel Merino | La Rioja | www.miguelmerino.com (Bodegas Ibéricas)
Ontañon Bodega Museo| La Rioja | www.ontanon.es (Citywine)
Parra Jimenez |Cuenca | www.parrafamilyorganic.com (Bodegas Ibéricas)
Pazo de Señorans | Rías Baixas| www.pazodesenorans.com
Raíz de Guzmán | Ribera del Duero| www.raizdeguzman.es
The Spanish Wine Collection www.thespanishwinecollection.com
Vinos Guerra | Bierzo| www.vinosguerra.com (Al Fancy Tastes)
Viña Luparia | Tierra de Castilla | www.sandevid.com | www.manadaluparia.com
Viña Vilano | Ribera del Duero | www.vinavilano.com
Viñaguareña Cellar | Toro | www.vinotoro.com
Ximénez-Spínola | Jerez | www.ximenezspinola.com (Vinissimo)

Organizatorem XII Wystawy Win Hiszpańskich jest Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii w Warszawie oraz ICEX Hiszpania, Eksport i Inwestycje.

Impreza objęta jest patronatem Magazyn Wino, Winicjatywa, Food Service, Kuchnia Magazyn dla Smakoszy, Vinisfera.pl i Warsaw Foodie.

 

 

Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+