Foods Wines from Spain Hiszpanskie Wina FEDER

Fenavin 2019

logoFENAVIN reducido

FENAVIN, najważniejsze spotkanie branży winiarskiej w Hiszpanii.
W dniach 7 – 9 maja 2019 w hiszpańskim mieście Ciudad Real odbędą się targi winiarskie FENAVIN. Na 30 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni, w 9 pawilonach, swoje wina zaprezentuje ponad 1.500 winiarzy z Hiszpanii reprezentujących wszystkie 70 hiszpańskich apelacji winiarskich.

Targi FENAVIN to idealna okazja do nawiązania kontaktów handlowych i poznania nowych tendencji hiszpańskiego winiarstwa. W ubiegłej edycji targów w 2017 imprezę odwiedziło 15 tysięcy krajowych kupców i merchantów oraz ponad 5 tysięcy handlowców
z zagranicy. Odwiedzający mogą skorzystać z programu International Buyers Program zapewniającego kompleksową logistykę targową oraz narzędzia do precyzyjnego planowania spotkań z wystawcami.
Podczas targów czynna jest również Galeria Wina, czyli miejsce do samodzielnej degustacji typu “fast track” z możliwością spróbowania ponad 2 tysięcy win.

Importerów pragnących odwiedzić targi i skorzystać z programu International Buyers Program zapraszamy do kontaktu z Biurem Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii,
e-mail: vinovarsovia@mcx.es

FENAVIN targi

FENAVIN galeria

FENAVIN kulisy