All the pretty winemakers… Zobaczcie naszych Wystawców! Pełna lista dostępna na dole wpisu

Na X Wystawie Win Hiszpańskich swoje wina prezentowało 30 wystawców z Hiszpanii:

1 Aecovi Jerez – http://www.aecovi-jerez.com
2 Ardoa Wines – http://www.ardoa.com
3 Bodega Abadía de la Oliva – http://www.abadiadelaoliva.com
4 Bodegas Altos de Torona – http://www.altosdetorona.com
5 Bodegas Bagordi – http://www.bagordi.com
6 Bodegas Cruz Conde – http://www.bodegascruzconde.es
7 Bodegas Escudero – http://www.familiaescudero.com
8 Bodegas Gabarda – http://www.gabardawines.com
9 Bodegas Landaluce – http://www.bodegaslandaluce.es
10 Bodegas Loli Casado – http://www.bodegaslolicasado.com
11 Bodegas López Oria – http://www.bodegaslopezoria.com
12 Bodegas Mitos – http://www.bodegasmitos.com
13 Bodegas Monte Odina – http://www.monteodina.com
14 Bodegas Osca – http://www.bodegasosca.com
15 Bodegas Palacio Quemado – http://www.palacioquemado.com
16 Bodegas Tagonius – http://www.tagonius.com
17 Bodegas Toro Albalá – http://www.toroalbala.com
18 Bodegas Vinícola Real – http://www.vinicolareal.com
19 Bodegas y Viñedos Tábula – http://www.bodegastabula.es
20 Celler El Masroig – http://www.cellermasroig.com
21 Celler La Vinyeta – http://www.lavinyeta.es
22 Cova Serodia – http://www.covaserodia.com
23 Empordàlia – http://www.empordalia.com
24 Enate – http://www.enate.es
25 Finca la Rinconada – http://www.barcolobo.com
26 Gleva Estates – http://www.glevaestates.com
27 Grupo Artevino – http://www.grupoartevino.com
28 Spanish Story – http://www.spanish-story.com
29 Viña Eizaga – http://www.vinoseizaga.com
30 Viña Santa Marina – http://www.vsantamarina.com

Udostępnij
Share on FacebookShare on Google+